Про сайт та Умови користування

Цей сайт колекціонує тільки найунікальніші і найцікавіші новини, оскільки вони створюються вручну користувачами. Це хороша можливість потренувати свою уяву і отримати задоволення від усього того божевілля, яке намагаються впарити нам з телебачення, інтернету, газет або інших зомбуючих пристроїв ... Не давайте себе ошукати!


Увага!

 1. Головний редактор і модератори залишають за собою право редагувати додані статті при занадто великій кількості спаму, слабкому почутті гумору, невідповідності концепціям дизайну або з будь-яких інших особистих переконань.
 2. Рішення може апелюватися в дискусії методом листування з особою вказаною на сторінці Контакти, однак самостійне повторне виправлення на попередній стан карається баном.
  Зрозумійте! Сайт не надає безкоштовних послуг по просуванні ваших ресурсів. Якщо ви не бажаєте, щоб серед тексту були вписані фрази, які ображають гідність вашої організації, зв'яжіться з нами (див. попер. пункт) і запропонуйте щось в замін: послугу, символічну оплату, рекламу порталу серед вашої аудиторії, тощо.. Ми раді співпраці, але не наглості
 3. Регулярне додавання некрасивого спаму призведе до відключення функції вільного додавання записів і введення посиленої модерації.
 4. З недавнього часу сайт відійшов від виключно розважальних концепцій і тепер користувачі можуть додавати новини власного характеру: соціальні проблеми, власну творчість, анонс розважальних заходів, технічні новинки, тощо. Але якщо це буде нести інформативний, а не рекламний характер.
 5. При використанні сторонніх джерел посилання на джерело ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Для цього є відповідне поле.
 6. Не дивлячись на всі попередні пункти, повна єресь так само має право на життя.

Забороняється!

 1. Тупе копіювання інформації з інших джерел. Якщо після вставки назви або вмісту статті в пошукову систему, відразу буде знайдений ідентичний результат, стаття буде видалена!
 2. Написання заголовка тільки великими буквами типу CAPS LOCK або за допомогою транслітерації
 3. Вставка в заголовок посилань
 4. Написання невиправдано великих заголовків (норма: 6-7 слів)
 5. Пряма пропаганда присутня в статті в політичних або комерційних цілях. Її можна оформити у вигляді придуманої, але оригінальної цікавої, або смішний історії

За будь-яке порушення правил стаття буде нещадно видалена. Дякуємо за розуміння.

Важливо!

Всі персонажі та події, описані на сайті, вигадані. Будь-які збіги випадкові!

Випадковий кримінал

Випадкові новини

Breadchumbs

Free news

Сайт вигаданих новин
Увага! Якщо у вас є будь-які претензії до вмісту, медіа, авторських прав чи будь чого іншого пишіть зі сторінки контакти. Важливо: всі персонажі та події, описані на сайті вигадані, будь-які збіги випадкові!