ВІЛЬНІ НОВИНИ

УНІКАЛЬНІ ТА СМІШНІ ПОДІЇ ЩОДНЯ

Забудьте про теракти і вбивства. У нас тільки радісні новини!

ПОЧАТИ ЧИТАТИ

Не мовчіть!

Поділіться жартами, знахідками, подіями з життя. Не обмежуйте себе у фантазії. Більшість новин вигадані, так давайте творити життя власноруч!

Додавайте відео!

Відчуйте себе репортером або кореспондентом на місці подій. У вас є унікальна можливість відразу потрапити в ЗМІ!

Додавайте аудіозаписи

Окрім відео Ви можете додати звукозапис або власну пісню, підкріпивши її оригінальним фактом. Виражайте власні емоції на повну!

Завантажуйте зображення

Спеціально для Вас створені зручні і красиві фотогалереї з можливістю додавання підписів до кожного фото. Справжня знахідка для фотографів

Засоби масової інформації дістали своїми постійними теракттами і вбивствами? Постійно насаджують нам про що думати, що обговорювати і як жити? Досить залежати від ЗМІ. Більшість видань копіюють інших авторів навіть не задумуючись про правдивість написаного. Тож нехай неуважні репортери тепер залежать від нас.

Задумаймось на хвилинку. Кожного дня посеред нас народжуються смішні історії, веселі факти, неординарні погляди на те, що нас оточує. Однак часом так сумно усвідомлювати як швидко вмирають такі геніальні дітища нашої креативності. Потік буденності і клопотів нещадно б'є по пам'яті кожного, залишаючи тільки скупий емоційний відгомін. Редакція Free News закликає звільнитися від ланцюгів побутової амнезії і пропонує поділитися такими історіями з світом, увіковічнивши їх на сторінках нашого сайту. Не потрібно бути гуру ПК і співробітником редакції, щоб публікуватися в ЗМІ. Просто додайте створене вами фото з місця подій в ілюстрацію, опишіть власні думки з приводу ситуації, не жалкуючи веселих виразів, переведіть поле "Гумор" в значення "О, так!" і діліться власною публікацією з друзями.

Відчуй себе вільним з Вільними новини від Free News -  додавай свої, читай смішні, живи вільно!

Останні оновлення

Google Ads

Випадковий кримінал

Free news

Сайт вигаданих новин
Увага! Якщо у вас є будь-які претензії до вмісту, медіа, авторських прав чи будь чого іншого пишіть зі сторінки контакти. Важливо: всі персонажі та події, описані на сайті вигадані, будь-які збіги випадкові!